top of page

Individuální terapie, wellness služby

Řekněme, že jsme vlastně taková servisní opravna, relax centrum, mučírna, kosmeťák, psychiatrie, dětský koutek... a tak nějak všechno dohromady. Nevěříte? Kuk dolů!

P.S. No fakt, jsme absolutně baby friendly, takže pokud ti nevadí malý závazek s sebou 

na masáži nebo u cvičení, strč jej do tašky a jdem na to!

Nakopeme toxiny do.. pryč!

Naše oblíbená "maderka" je přírodní celostní lymfatická masáž, která se provádí ručně pomocí dřevěných nástrojů. Více info - kuk tady!

Vířivka pro členy MOVE IN ZONE

Kdo by rád nerelaxoval v bublinkách? Naši členové mohou po individuální domluvě skočit šipku do nahřáté vany. Stačí se jen domluvit na termínu!

Slunce v duši pro členy MOVE IN ZONE

Když všechno pod jednou střechou, tak pro naše stálé klientky máme      celoroční sluníčko. Nahoď bronz            i v prosinci!

Pro každého jen to nejlepší. Prostě

a jednoduše, domluvíme

se individuálně. Pokud nevíte sami,

co byste rádi, lehněte k nám

na lehátko a my už to vymyslíme

za vás. Více info - kuk tady!

Infra Sauna pro členy MOVE IN ZONE

Náročný den? Bolavý tělesný obal? Schovej se do naší infračky a pořádně se prohřej. A pokud ti vadí ticho, pusť  si tam rádio a nebo popadní knížku. Suchým teplem nic nepokazíš!

První pomoc - FYZIOTRÉNINK

No, podívej, Kulturisty tady neděláme a ani to nemáme v plánu. My chceme, ať cvičíš proto, abys unesla vnoučata, kýbl s vodou, odnesla nákup, sundala z police Ottův naučný slovník, zvedla se z gauče a postele, obula si boty - vše samozřejmě v důchodu. Teď, abys vyšla na Sněžku a nebolely tě záda. Proto rádi pomůžeme s individuálním programem na míru, který nakope tuky do zadku, který tě zbaví jakékoli bolesti, porovná ti kyčle a záda, a který přeprogramuje špatné stereotypy.

Let´s GO!

bottom of page